Moje konto
E-mail: 
Hasło: 
 
Rejestracja konta
Start Promocje Nowości Wyszukiwanie Kontakt
Szukaj: 
Wyszukiwanie zaawansowane
Koszyk: 0 szt. (0,00 zł) 
  Katalog » Światłowody » Kable, przewody » Patchcord-y jednomodowe Moje konto     
Kategorie
Wyszukiwanie
Szukana fraza:
Przedział cenowy:
do
Informacje
Kto jest online
Obecnie w sklepie jest

 online.
Patchcord-y jednomodowe
Sortuj produkty wg:
Pokaż produkty:
Produkty promocyjne:
Ilość wyników na stronie: 
Wyświetlanie od 1 do 10 (z 48 pozycji) Stron:  1  2  3  4  5  [Następna >>] 
 Foto   Nazwa   Producent   Cena   Koszyk 
 
PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2FC/2FC 1 m
 PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2FC/2FC 1 m     Cena:
22,55 zł

Patchcordy wykorzystuje się do przesyłania sygnałów optycznych między urządzeniami aktywnymi, przełącznicami, itp. Typ złącza: FC FC Typ włókna światłowodowego: 9  / 125 ?m Długość: 1 m Gwarancja: 2 lata 
 
PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2LC/2LC-1 1 m
 PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2LC/2LC-1 1 m     Cena:
15,06 zł

.Patchcordy wykorzystuje się do przesyłania sygnałów optycznych między urządzeniami aktywnymi, przełącznicami, itp... Typ złącza: LC/UPC LC/UPC Typ włókna światłowodowego: 9  / 125 ?m - G652.D Maks. tłumienność ... 
 
PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2LC/2LC-2 2 m
 PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2LC/2LC-2 2 m     Cena:
15,94 zł

Patchcordy wykorzystuje się do przesyłania sygnałów optycznych między urządzeniami aktywnymi, przełącznicami, itp. Typ złącza: LC/UPC LC/UPC Typ włókna światłowodowego: 9  / 125 ?m Maks. tłumienność ... 
 
PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2LC/2SC-2 2 m
 PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2LC/2SC-2 2 m     Cena:
15,06 zł

Patchcordy wykorzystuje się do przesyłania sygnałów optycznych między urządzeniami aktywnymi, przełącznicami, itp. Typ złącza: LC/UPC SC/UPC Typ włókna światłowodowego: 9  / 125 ?m Maks. tłumienność ... 
   PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2SC/2E2000-APC 3 m     Cena:
81,70 zł

Patchcordy wykorzystuje się do przesyłania sygnałów optycznych między urządzeniami aktywnymi, przełącznicami, itp. Typ złącza: SC E2000/APC Typ włókna światłowodowego: 9  / 125 ?m Wybrane cechy: Złącze E2000 wykonane ... 
 
PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2SC/2SC-1 1 m
 PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2SC/2SC-1 1 m     Cena:
19,90 zł

Patchcord jednomodowy duplex z powłoką PVCPatchcordy wykorzystuje się do przesyłania sygnałów optycznych między urządzeniami aktywnymi, przełącznicami, itp. Typ złącza: SC/UPC SC/UPC Typ włókna światłowodowego: 9  / ... 
 
PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2SC/2SC-10 10 m
 PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2SC/2SC-10 10 m     Cena:
14,17 zł

Patchcord jednomodowy duplex z powłoką PVCPatchcordy wykorzystuje się do przesyłania sygnałów optycznych między urządzeniami aktywnymi, przełącznicami, itp. Typ złącza: SC/UPC SC/UPC Typ włókna światłowodowego: 9  / ... 
   PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2SC/2SC-2 2 m     Cena:
15,42 zł

Patchcord jednomodowy duplex z powłoką LSZHPatchcordy wykorzystuje się do przesyłania sygnałów optycznych między urządzeniami aktywnymi, przełącznicami, itp. Typ złącza: SC/UPC SC/UPC Typ włókna światłowodowego: 9  / ... 
 
PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2SC/2SC-20 20 m
 PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2SC/2SC-20 20 m     Cena:
10,63 zł

Patchcord jednomodowy duplex z powłoką PVCPatchcordy wykorzystuje się do przesyłania sygnałów optycznych między urządzeniami aktywnymi, przełącznicami, itp. Typ złącza: SC/UPC SC/UPC Typ włókna światłowodowego: 9  / ... 
 
PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2SC/2SC-3 3 m
 PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2SC/2SC-3 3 m     Cena:
15,94 zł

Patchcord jednomodowy duplex z powłoką PVCPatchcordy wykorzystuje się do przesyłania sygnałów optycznych między urządzeniami aktywnymi, przełącznicami, itp. Typ złącza: SC/UPC SC/UPC Typ włókna światłowodowego: 9  / ... 
Wyświetlanie od 1 do 10 (z 48 pozycji) Stron:  1  2  3  4  5  [Następna >>] 
3762457 wywołań od 22 stycznia 2013

" Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Ponieważ ew. błędne opisy nie
mogą jednak być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie.

Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekście są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały wykorzystane jedynie w celu informacyjnym.

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w myśl art. 66 k.c., a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy. "