Moje konto
E-mail: 
Hasło: 
 
Rejestracja konta
Start Promocje Nowości Wyszukiwanie Kontakt
Szukaj: 
Wyszukiwanie zaawansowane
Koszyk: 0 szt. (0,00 zł) 
  Katalog » Światłowody » Adaptery » Adaptery wielomodowe Moje konto     
Kategorie
Wyszukiwanie
Szukana fraza:
Przedział cenowy:
do
Informacje
Kto jest online
Obecnie w sklepie jest

 online.
Adaptery wielomodowe
Sortuj produkty wg:
Pokaż produkty:
Produkty promocyjne:
Ilość wyników na stronie: 
Wyświetlanie od 1 do 7 (z 7 pozycji) Stron:  1 
 Foto   Nazwa   Producent   Cena   Koszyk 
 
ADAPTER WIELOMODOWY AD-2LC/2LC-MM
 ADAPTER WIELOMODOWY AD-2LC/2LC-MM     Cena:
5,42 zł

Adapter DUPLEX AD-2LC/2LC-MM wielmodowy łączący dwie pary złącz typu LCAdaptery typowo wykorzystuje się w przełącznicach łącząc patchcord z pigtailem dospawanym do kabla dystrybucyjnegoOtwory montażowe umożliwiają łatwe umieszczenie ... 
 
ADAPTER WIELOMODOWY AD-2SC/2SC-MM
 ADAPTER WIELOMODOWY AD-2SC/2SC-MM     Cena:
3,54 zł

Adapter DUPLEX AD-2SC/2SC-MM wielomodowy łączący dwie pary złącz typu SCAdaptery typowo wykorzystuje się w przełącznicach łącząc patchcord z pigtailem dospawanym do kabla dystrybucyjnegoOtwory montażowe umożliwiają łatwe umieszczenie ... 
 
ADAPTER WIELOMODOWY AD-FC/FC-MM
 ADAPTER WIELOMODOWY AD-FC/FC-MM     Cena:
4,16 zł

Adapter AD-FC/FC-MM wielomodowy łączący dwa złącza typu FCAdaptery typowo wykorzystuje się w przełącznicach łącząc patchcord z pigtailem dospawanym do kabla dystrybucyjnegoGwintowana obudowa z nakrętką umożliwia łatwe umieszczenie ... 
 
ADAPTER WIELOMODOWY AD-LC/LC-MM-OM3
 ADAPTER WIELOMODOWY AD-LC/LC-MM-OM3     Cena:
2,92 zł

.Adapter wielomodowy łączący dwa złącza typu LC..Adaptery typowo wykorzystuje się w przełącznicach łącząc patchcord z pigtailem dospawanym do kabla dystrybucyjnego. Typ złącza: LC simplex Przeznaczenie: Włókna wielomodowe ... 
 
ADAPTER WIELOMODOWY AD-SC/SC-MM
 ADAPTER WIELOMODOWY AD-SC/SC-MM     Cena:
1,06 zł

Adapter AD-SC/SC-MM wielomodowy łączący dwa złącza typu SCAdaptery typowo wykorzystuje się w przełącznicach łącząc patchcord z pigtailem dospawanym do kabla dystrybucyjnegoOtwory montażowe umożliwiają łatwe umieszczenie adaptera w ... 
 
ADAPTER WIELOMODOWY AD-SC/SC-MM-OM3
 ADAPTER WIELOMODOWY AD-SC/SC-MM-OM3     Cena:
1,89 zł

.Adapter AD-SC/SC-MM-OM3 wielomodowy łączący dwa złącza typu SC..Adaptery typowo wykorzystuje się w przełącznicach łącząc patchcord z pigtailem dospawanym do kabla dystrybucyjnego..Otwory montażowe umożliwiają łatwe umieszczenie ... 
 
ADAPTER WIELOMODOWY AD-ST/ST-MM
 ADAPTER WIELOMODOWY AD-ST/ST-MM     Cena:
3,01 zł

Adapter AD-ST/ST-MM wielomodowy łączący dwa złącza typu STAdaptery typowo wykorzystuje się w przełącznicach łącząc patchcord z pigtailem dospawanym do kabla dystrybucyjnegoGwintowana obudowa z nakrętką umożliwia łatwe umieszczenie ... 
Wyświetlanie od 1 do 7 (z 7 pozycji) Stron:  1 
3768870 wywołań od 22 stycznia 2013

" Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Ponieważ ew. błędne opisy nie
mogą jednak być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie.

Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekście są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały wykorzystane jedynie w celu informacyjnym.

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w myśl art. 66 k.c., a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy. "